مرکز مشاوره کسب و کار یوناکس

رزرو مشاوره

شیوه نامه مشاوره از طریق اینترنت در یوناکس

بازدیدکننده گرامی خوش آمدید

مشاوره اینترنتی مرکز مشاوره کسب و کار یوناکس در حال حاضر از طریق پیام رسان واتساپ انجام می شود. لطفا قبل از ادامه مراحل و پرداخت وجه دقت فرمائید که برای مشاوره از طریق واتساپ به اینترنت دسترسی داشته باشید و با همان شماره ای در سایت ثبت نام کنید که قرار است از طریق واتساپ با شما تماس گرفته شود. لطفا اطلاعات خود را جهت اطلاع رسانی های بعدی با دقت وارد کنید. مسئولیت عدم ورود صحیح اطلاعات بر عهده شما می باشد.

شیوه مشاوره از طریق واتساپ می باشد و جهت ارائه مکتوب مطالب رد و بدل شده بین کارشناسان و شما و همچنین استفاده شما از مطالب عنوان شده در زمان های آتی که نیاز به شنیدن دوباره آن ها دارید، به صورت پرسش و پاسخ از طریق گذاشتن ویس می باشد ( تماسی با شما گرفته نمی شود و ویس گذاشته می شود ). به عنوان مثال در ساعت رزرو شده کارشناس ما پیامی جهت شروع مشاوره در واتساپ شما ارسال می کند و سپس شما سوال و یا سوالات خود را به ترتیب اولویت از طریق ارسال ویس، مطرح می کنید و کارشناس ما نیز به صورت ویس به سوالات شما تا زمان اتمام ساعت مشاوره جواب خواهد داد

توجه داشته باشید نوع مشاوره و کارشناس خود و زمان رزرو شده خود را به دقت انتخاب کنید. در صورت اشتباه در این موارد  و یا عدم در دسترس بودن در زمان رزرو شده برای مشاوره ، وجه پرداختی به هیچ عنوان بازگشت داده نخواهد شد. و جهت جلب رضایت شما تنها یک بار و در اولین فرصت خالی کارشناس مربوطه، جلسه مشاوره توسط تیم پشتیبانی و با هماهنگی شما دوباره رزرو خواهد شد.

در صورت اختلال و عدم تماس با کارشناس مربوطه و یا جهت بررسی کیفیت مشاوره ارائه شده از بخش پنل کاربری خود، در قسمت تیکت و انتخاب موضوع مشاوره و نام کارشناس مربوطه موارد و مشکلات خود را مطرح کنید. تیم پشتیبانی ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

در صورت عدم رضایت از مشاوره و بررسی کیفیت مشاوره توسط کارشناسان ما و تائید ایرادات آن، کل مبلغ مشاوره به شما بازگشت داده خواهد شد.

بارگذاری...